Ви ніколи не зможете вирішити проблему що виникла, як що не зміните мислення та підхід, які привели вас до цієї проблеми.

(Альберт Ейнштейн)

До нашої компанії звертаються як вже діючі суб’єкти господарювання так і фізичні особи, які тільки мають намір розпочати свій власний бізнес. Тому, вивчивши потреби клієнтів, ми надаємо послуги у сфері корпоративного права з моменту відкриття бізнесу і до його припинення.

Компанія «Успіх за нами» займається підготовкою установчих документів для реєстрації юридичної особи, здійснює її реєстрацію у всіх необхідних державних органах, розробляє внутрішні документи товариства та надає юридичні висновки з поставлених питань.

Спеціалісти нашої компанії в сфері корпоративного права допоможуть вам здійснювати правильно та законно господарську діяльність, а саме: нами здійснюється перевірка рішень товариства на відповідність законодавству України, підготовка та перевірка договорів з контрагентами та інше.

Крім того, можемо бути присутніми під час укладання договорів з контрагентами, під час здійснення перевірок контролюючими органами та забезпечити своєчасний і належний захист прав вашого бізнесу.

З цінами на наші послуги ви можете ознайомитися тут.

Ми бажаємо Вам успішного бізнесу та будемо раді вітати Вас в нашій компанії у якості клієнтів та партнерів!

UP