Наші сумніви - це наші зрадники. Вони змушують нас втрачати те, що ми, можливо, могли б виграти, як би не боялися спробувати.

(Уільям Шекспір)

До нашої компанії звертаються як вже діючі суб’єкти господарювання так і фізичні особи, які тільки мають намір розпочати свій власний бізнес. Тому, вивчивши потреби клієнтів, ми надаємо послуги у сфері корпоративного права з моменту відкриття бізнесу і до його припинення.

Компанія «Успіх за нами» займається підготовкою установчих документів для реєстрації юридичної особи, здійснює її реєстрацію у всіх необхідних державних органах, розробляє внутрішні документи товариства та надає юридичні висновки з поставлених питань.

Спеціалісти нашої компанії в сфері корпоративного права допоможуть вам здійснювати правильно та законно господарську діяльність, а саме: нами здійснюється перевірка рішень товариства на відповідність законодавству України, підготовка та перевірка договорів з контрагентами та інше.

Крім того, можемо бути присутніми під час укладання договорів з контрагентами, під час здійснення перевірок контролюючими органами та забезпечити своєчасний і належний захист прав вашого бізнесу.

З цінами на наші послуги ви можете ознайомитися тут.

Ми бажаємо Вам успішного бізнесу та будемо раді вітати Вас в нашій компанії у якості клієнтів та партнерів!

UP