Ніяка теорія, програма чи урядова політика не можуть зробити підприємство успішним: це можуть зробити тільки люди.

(Акіо Моріта)

Компанія «Успіх за нами» надає як разову юридичну допомогу, так і постійну юридичну допомогу шляхом абонентського обслуговування (аутсорсингу).

Кожен із вас планує здійснювати господарську діяльність та отримувати при цьому прибуток. Проте іноді виникають питання, на які ви не знаєте відповіді або вам необхідна термінова кваліфікована допомога спеціаліста.

Саме з метою надання вчасної та кваліфікованої допомоги, компанія «Успіх за нами» надає своїм клієнтам юридичну допомогу шляхом абонентського обслуговування. Це дозволяє клієнту завжди бути на зв’язку з нашим спеціалістом та відразу отримати відповіді на свої питання.

Абонентське юридичне обслуговування - це зовнішнє комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.

Укладаючи з нами договір на абонентське обслуговування, ви:

  • заощаджуєте свій час на пошук відповідного спеціаліста
  • заощаджуєте кошти при сплаті податків і обов'язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та інше)
  • отримуєте завжди кваліфіковану відповідь на поставлене питання.

Базовий пакет коштує лише 2500,00 гривень на місяць

Звернувшись за правовою допомогою до компанії «Успіх за нами», ми гарантуємо Вам конфіденційність, якість та своєчасність надання юридичних послуг! 

UP