Успіх - це не більше, ніж декілька простих правил, які виконуються щоденно…

(Джим Рон)

При подачі електронної заяви на отримання допомоги при народженні дитини факт його народження підтвердить Мін'юст.

У разі подання заяви на отримання допомоги при народженні дитини через сайт Мін'юсту або інтегровані з ним сайти органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, факт народження дитини підтверджується по Інтернету.

Для цього Мінсоцполітики взаємодіє з Мін'юстом, який надає йому інформацію з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Доступ до інформації, що міститься в Реєстрі, забезпечується шляхом формування системою «Електронна послуга за призначенням державної допомоги при народженні дитини» пошукового запиту, що включає дату народження дитини, дату і номер актового запису в книзі державної реєстрації народжень, а також серії і номера свідоцтва про народження . Після введення пошукового запиту адміністратор Реєстру в режимі реального часу надає Мінсоцполітики інформацію про дані дитини та її батьків.

Якщо в Реєстрі відсутня інформація щодо свідоцтва про народження дитини по пошуковим критеріям або в них є невідповідності, адміністратор направляє відповідне повідомлення.

Порядок електронної взаємодії щодо підтвердження факту народження дитини затверджений наказом Мінсоцполітики та Мін'юсту від 21 березня 2017 року № 441/915/5.

За інформацією "ЮРЛІГА"

UP