Я обов'язково досягну того, що називаю успіхом, і коли мене запитають, у чому мій секрет, я відповім: «Я встаю – кожен раз після того, як падаю».

(Пол Харві)

Майно, успадковане членами сім'ї померлого другого ступеня споріднення, не обкладається податком на доходи фізичних осіб.

При цьому до спадкоємців другої черги відносяться рідні брати та сестри спадкодавця, бабусі і дідусі з боку обох батьків, а також онуки.

Законом також передбачено звільнення членів сім'ї спадкодавця першого та другого ступеня споріднення від оцінки отриманого в спадщину майна з метою оподаткування.

Внесено зміни і щодо подарунків. Тепер доходи, отримані в дар від юрособи або ФОП, оподатковуються на загальних підставах як додаткове благо.

Зміни внесені Законом № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» (законопроект № 940), який підписаний Президентом 23 березня. Закон вступає в силу з моменту офіційного опублікування та поширюється на все майно, отримане у спадок або в дар з 1 січня 2017 року.

За інформацією "ЮРЛІГА"

UP