Наші сумніви - це наші зрадники. Вони змушують нас втрачати те, що ми, можливо, могли б виграти, як би не боялися спробувати.

(Уільям Шекспір)

Проставлення спеціального штампа "Apostille" (далі - Апостиль) здійснюється на наступних документах:

- на документах, які виходять від органів судової влади України;

- на документах, які виходять від органів прокуратури України, органів юстиції;

- на адміністративних документах;

- на документах про освіту та вчені звання;

- на документах, оформлених державними і приватними нотаріусами;

- на офіційних свідоцтвах, виконаних на документах, підписаних особами у їх приватній якості, таких як офіційні свідоцтва про реєстрацію документа або факту, який існував на певну дату, та офіційних і нотаріальних засвідченнях підписів.

Апостиль не проставляється на:

- оригіналах паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи;

- оригіналах, копіях (фотокопіях) нормативно-правових актів, роз’яснень та правових висновків щодо їх застосування, документах, що мають характер листування.

Ці документи можуть бути прийняті для проставлення Апостиля у вигляді копій (фотокопій), засвідчених у нотаріальному порядку.

В Україні повноваження на проставлення Апостиля надані Міністерству освіти і науки України, Міністерству юстиції та Міністерству закордонних справ.

Терміни проставлення Апостиля залежать від уповноваженого органу, до якого подаються документи.

 

Якщо виникли питання або бажаєте замовити послугу телефонуйте за номером +38(095)753-30-32 або пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

UP